Kategorie
Non-nordic

Twój pies kupowałby książki !

Inicjatywa „Czytamy dla Karmimy Psiaki’’ ruszyła w Polskę a 9 marca zawitała do Forum Przestrzenie w Krakowie. Na kiermaszu można było kupić książki za symboliczne 5-15 zł, a cały dochód został przekazany na rzecz Karmimy Psiaki. Sprzedano blisko 200 książek! Za zebrane środki kupiono karmę dla schroniska w Krakowie.

Z całego serca popieram akcję i zapraszam na kiermasze książkowe. Tutaj dowiesz się, kiedy kiermasz zostanie zorganizowany w Twoim mieście.

Zdecydowałam się na kupno książki „O hultajach, wiedźmach i wszetecznicach”, chociaż Muminki kusiły.

Podczas akcji ma również miejsce :

ZBIÓRKA KARMY – Aby pomóc jeszcze bardziej w dniu wydarzenia zbierane będą podarunki w postaci karmy i innych, jakichkolwiek przedmiotów dla schronisk.

ZBIÓRKA UŻYWANYCH TELEFONÓW: nasz Partner, portal Greengo.pl umożliwia zbiórkę używanych telefonów komórkowych (mogą być też nowe, stłuczone czy nie działające), z których cały dochód przeznaczy w formie darowizny na rzecz akcji Karmimy Psiaki.

O akcji – Łączymy siły!
Karmimy Psiaki to największa taka akcja w Polsce. Pomaga w adopcjach i dostarczaniu karmy schroniskom z całej Polski. Dzięki niej, co najmniej jeden psiak na tydzień znajduje nowy dom, a uczestnicy „wyklikują” kolejne kilogramy karmy, które są przekazywane!

Zebrano już ponad 100 000 posiłków, a w akcji wzięło udział ponad 300 000 osób. Inicjatywę wsparło wiele znanych osób, między innymi: Ewa Bem, Joanna Krupa, Martyna Wojciechowska, Doda, czy zespół Myslowitz, a Patronaty honorowe sprawują Prezydenci Miast oraz Marszałkowie Województw. Rezultaty akcji możecie zobaczyć na www.karmimypsiaki.pl/info.

Czy Twój psiak też jest z Ciebie dumny?