Kategorie
Non-nordic

Wesprzyj debiut prozatorski Joanny Dziwak

Wesprzyj debiut prozatorski Joanny Dziwak. Na zebranie brakujących 2 195 zł zostały 24 dni i 9 godzin.Wspierając debiut prozatorski Joanny Dziwak wspierasz Laboratorium Debiutu wydawnictwa Ha!art, które będzie kreować innowacyjne zjawiska w polskiej literaturze.


Zebrano już 1805 z 4000 zł potrzebnych na wydanie debiutu prozatorskiego Joanny Dziwak.

Joannę Dziwak znacie jako odważną, intrygującą poetkę i oczywiście jako twórczynię memów z Hipsterskiego Maoizmu. Wydawnictwo Ha!art chce zapoznać Was z prozatorską twórczością Joanny, żeby uzupełnić ten i tak już bogaty wizerunek, no i przede wszystkim, żebyście mieli okazję poczytać „Gry losowe”.

A jest to utwór na miarę epoki kultu disu i hejtu, karmiący się aluzją, przekrzywieniem, parodią, remiksem. Nie jest to żaden manifest pokoleniowy, nie jest to obnażanie duszy. To uncreative writing, celny rzut oka na czasy, kiedy do przymrużania oka podchodzi się z przymrużeniem oka.

Zasilając projekt na wspieramkulture.pl, zmierzający do opublikowania „Gier losowych” na papierze, bezpośrednio przykładasz się do zrealizowania utworu nieszablonowego, a zarazem świeżego, niestawiającego manierycznego oporu i kompatybilnego z czasami. „Grami losowymi” Korporacja Ha!art chce ponadto zainicjować działalność Laboratorium Debiutu, którego celem będzie kreowanie innowacyjnych zjawisk w polskiej literaturze. Więc wspomóż akcję, jest tyle powodów, żeby to  zrobić!

Zobacz na stronie platformy wspieramkulture.pl, jak wesprzeć projekt!

• • •
Możesz wpłacić dowolną kwotę. Co otrzymujesz dokonując wpłaty:

25 zł – Dwa egzemplarze książki „Gry losowe” Joanny Dziwak

50 zł – Prenumerata roczna magazynu Ha!art

100 zł – Nowości prozatorskie w 2014 roku, w wydawnictwie Ha!art


Wspieramkulture.pl jest platformą umożliwiającą gromadzenie przez twórców funduszy na projekty kulturalne. Wspieramkulture.pl to pierwszy serwis finansowania społecznościowego (crowdfundingowy) w Polsce w całości dedykowany projektom związanym z kulturą. Wspieramkulture.pl sprawia, że wszelkie ambitne, innowacyjne, pomysłowe projekty mogą się urzeczywistnić dzięki bezpośredniemu wsparciu innych.